Komisje Rady Gminy

  1. Kadencja 2014-2018
  2. Kadencja 2010-2014
  3. Kadencja 2006-2010

Wytworzył: Magdalena Łabędzka (20 lipca 2010)
Opublikował: Roman Gęsiarz (20 lipca 2010, 10:00:25)

Ostatnia zmiana: Magdalena Łabędzka (6 stycznia 2015, 14:31:44)
Zmieniono: Aktualizacja.

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 3360

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij