Sołtysi i Rady Sołeckie

  1. Kadencja 2015-2019
  2. Kadencja 2011-2015
  3. Kadencja 2007-2011

Wytworzył: Magdalena Łabędzka (3 marca 2011)
Opublikował: Roman Gęsiarz (3 marca 2011, 13:01:40)

Ostatnia zmiana: Magdalena Łabędzka (5 marca 2015, 14:03:18)
Zmieniono: Aktualizacja.

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 3573

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij