Sołtysi i Rady Sołeckie - Kadencja 2007-2011


Nazwa Sołectwa:BIAŁA
Sołtys:Krzysztof Szczawiński
Rada Sołecka:Krzysztof Szczawiński
Leszek Gorczyca
Grzegorz Nowak

Nazwa Sołectwa:BRONOWO KMIECE
Sołtys:Zbigniew Truchlewski
Rada Sołecka:Zbigniew Truchlewski
Paweł Sawa
Tomasz Szelągowski

Nazwa Sołectwa:BRONOWO-ZALESIE
Sołtys:Bogdan Jachimowicz
Rada Sołecka:Bogdan Jachimowicz
Stanisław Bańcyr
Andrzej Jarzyński

Nazwa Sołectwa:BRWILNO
Sołtys:Edward Gajewski
Rada Sołecka:Edward Gajewski
Jan Gołębiewski
Mirosław Kijek

Nazwa Sołectwa:DZIARNOWO
Sołtys:Andrzej Szpiek
Rada Sołecka:Andrzej Szpiek
Krzysztof Portalski
Stanisław Wawrzyński

Nazwa Sołectwa:KAMIONKI
Sołtys:Jadwiga Kalińska
Rada Sołecka:Jadwiga Kalińska
Jan Czachorowski
Janusz Kinalski

Nazwa Sołectwa:KOBIERNIKI
Sołtys:Dariusz Kraska
Rada Sołecka:Dariusz Kraska
Tomasz Brzeziński
Michał Dąbkowski

Nazwa Sołectwa:KOWALEWKO
Sołtys:Kazimierz Paradowski
Rada Sołecka:Kazimierz Paradowski
Jacek Bielski
Grzegorz Kamiński

Nazwa Sołectwa:KRUSZCZEWO
Sołtys:Paweł Jaworski
Rada Sołecka:Paweł Jaworski
Bogdan Lewandowski
Andrzej Ziółkowski

Nazwa Sołectwa:MAŃKOWO
Sołtys:Sławomir Kaźmierski
Rada Sołecka:Sławomir Kaźmierski
Zdzisław Kaczorowski
Jacek Korzeniewski

Nazwa Sołectwa:MASZEWO
Sołtys:Stanisław Więckowski
Rada Sołecka:Stanisław Więckowski
Mirosław Kaczorowski
Sławomir Trzciński

Nazwa Sołectwa:MASZEWO DUŻE
Sołtys:Marek Krajewski
Rada Sołecka:Marek Krajewski
Wiesława Lewandowska
Waldemar Matlęga

Nazwa Sołectwa:MIŁODRÓŻ
Sołtys:Czesław Kowalski
Rada Sołecka:Czesław Kowalski
Wiesław Lewandowski
Zdzisław Wolski

Nazwa Sołectwa:NOWA BIAŁA
Sołtys:Joanna Bodal
Rada Sołecka:Joanna Bodal
Dariusz Kania
Grzegorz Sidwa

Nazwa Sołectwa:NOWE DRAGANIE
Sołtys:Józef Chęciński
Rada Sołecka:Józef Chęciński
Sławomir Jarzyński
Włodzimierz Portalski

Nazwa Sołectwa:NOWE PROBOSZCZEWICE
Sołtys:Władysław Mikołajczyk
Rada Sołecka:Władysław Mikołajczyk
Stanisław Antoszkiewicz
Agnieszka Sosnowska

Nazwa Sołectwa:NOWE TRZEPOWO
Sołtys:Stanisław Mokrzki
Rada Sołecka:Stanisław Mokrzki
Aleksy Stawicki
Andrzej Wójcik

Nazwa Sołectwa:SREBRNA
Sołtys:Jan Daniszewski
Rada Sołecka:Jan Daniszewski
Mieczysław Nowakowski
Jacek Turowski

Nazwa Sołectwa:STARA BIAŁA
Sołtys:Jarosław Nowakowski
Rada Sołecka:Jarosław Nowakowski
Tadeusz Gołembiewski
Wojciech Szpiek

Nazwa Sołectwa:STARE PROBOSZCZEWICE
Sołtys:Witold Kajkowski
Rada Sołecka:Witold Kajkowski
Jan Kowalski
Ryszard Wiśniewski

Nazwa Sołectwa:TRZEBUŃ
Sołtys:Andrzej Kamiński
Rada Sołecka:Andrzej Kamiński
Andrzej Kaczmarczyk
Grzegorz Strześniewski

Nazwa Sołectwa:ULASZEWO
Sołtys:Grzegorz Motyliński
Rada Sołecka:Grzegorz Motyliński
Bogusław Górzyński
Krzysztof Waszkiewicz

Nazwa Sołectwa:WŁOCZEWO
Sołtys:Romuald Żółtowski
Rada Sołecka:Romuald Żółtowski
Wiesław Chyżyński
Janusz Wyrzykowski

Nazwa Sołectwa:WYSZYNA
Sołtys:Stanisław Wiśniewski
Rada Sołecka:Stanisław Wiśniewski
Wiesław Graczykowski
Zbigniew Żółtowski


Wytworzył: Magdalena Łabędzka (26 maja 2009)
Opublikował: Roman Gęsiarz (26 maja 2009, 08:04:18)

Ostatnia zmiana: Roman Gęsiarz (27 listopada 2011, 08:58:54)
Zmieniono: Aktualizacja.

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 6013

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij