Zestawienie wyników głosowania w wyborach do Rady Gminy:
Nr obwodu | Protokół głosowania z wyborów | |||
---|---|---|---|---|
Wójta Gimny | do Rady Gminy | do Rady Powiatu | do Sejmiku Województwa | |
1. | Protokół | Protokół (Okręg nr 3) | Protokół | Protokół |
Protokół (Okręg nr 4) | ||||
Protokół (Okręg nr 5) | ||||
2. | Protokół | Protokół (Okręg nr 12) | Protokół | Protokół |
Protokół (Okręg nr 13) | ||||
Protokół (Okręg nr 14) | ||||
Protokół (Okręg nr 15) | ||||
3. | Protokół | Protokół (Okręg nr 8) | Protokół | Protokół |
Protokół (Okręg nr 9) | ||||
Protokół (Okręg nr 10) | ||||
4. | Protokół | Protokół (Okręg nr 11) | Protokół | Protokół |
Protokół (Okręg nr 12) | ||||
5. | Protokół | Protokół (Okręg nr 6) | Protokół | Protokół |
Protokół (Okręg nr 7) | ||||
6. | Protokół | Protokół (Okręg nr 1) | Protokół | Protokół |
Protokół (Okręg nr 2) | ||||
7. | Protokół | Protokół (Okręg nr 1) | Protokół | Protokół |
Legenda
Nr obwodu | Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Granice obwodu głosowania |
---|---|---|
1. | Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta, ul. Szkolna 14, Maszewo Duże | Mańkowo, Maszewo Duże, Nowa Biała |
2. | Szkoła Podstawowa, ul. Floriańska 4, Stare Proboszczewice | Miłodróż, Nowe Proboszczewice, Ogorzelice, Stare Proboszczewice, Trzebuń, Włoczewo |
3. | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Stara Biała 53 | Biała, Dziarnowo, Kamionki, Kowalewko, Nowe Draganie, Stara Biała, Stare Draganie |
4. | Świetlica Wiejska, Bronowo-Zalesie 66A | Bronowo Kmiece, Bronowo-Zalesie, Kruszczewo, Nowe Bronowo, Nowe Trzepowo |
5. | Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, Wyszyna 2 | Kobierniki, Ludwikowo, Srebrna, Ulaszewo, Wyszyna |
6. | Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, Maszewo 20a | Brwilno, Maszewo |
7. | Dom Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie, ul. Płocka 90, Brwilno | Dom Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie |
Numer okręgu wyborczego | Granice okręgów wyborczych | Liczba radnych wybieranych w okręgu |
---|---|---|
1. | Sołectwo Brwilno | 1 |
2. | Sołectwo Maszewo | 1 |
3. | Sołectwo Maszewo Duże, w tym: ul. Akacjowa, ul. Brwileńska, ul. Brzozowa, ul. Bukowa, ul. Cedrowa, ul. Chabrowa (nr 9, od nr 11 do nr 17), ul. Dębowa, ul. Działkowa, ul. Głogowa, ul. Grabowa, ul. Jaśminowa, ul. Jaworowa, ul. Jesionowa, ul. Juliusza Słowackiego (nr 84, nr 86, nr 90, nr 93, nr 95, nr 97, nr 99), ul. Klonowa, ul. Leśna, ul. Liliowa, ul. Lipnowska (nr. nieparzyste od nr 1 do nr 245), ul. Lipowa, ul. Łączna, ul. Różana (od nr 11 do nr 18), ul. Wiązowa, ul. Wierzbowa, ul. Wycinki | 1 |
4. | Sołectwo Maszewo Duże, w tym: ul. Adama Asnyka, ul. Adama Mickiewicza, ul. Agrestowa, ul. Bolesława Prusa, ul. Jana Brzechwy, ul. Chabrowa, ul. Cisowa, ul. Cyprysowa, ul. Janusza Korczaka, ul. Jarzębinowa, ul. Jodłowa, ul. Juliana Tuwima, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Kornela Makuszyńskiego, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Lipnowska (nr. parzyste od nr 4 do nr 154), ul. Malinowa, ul. Marii Konopnickiej, ul. Mikołaja Reja, ul. Miła, ul. Modrzewiowa, ul. Morelowa, ul. Piękna, ul. Różana, ul. Sosnowa, ul. Sportowa, ul. Szkolna, ul. Śliwkowa, ul. Świerkowa, ul. Wesoła, ul. Wiśniowa, ul. Władysława Broniewskiego | 1 |
5. | Sołectwo Mańkowo, Sołectwo Nowa Biała | 1 |
6. | Sołectwo Wyszyna, Sołectwo Ulaszewo, w tym miejscowość Ludwikowo | 1 |
7. | Sołectwo Kobierniki, Sołectwo Srebrna | 1 |
8. | Sołectwo Kowalewko, Sołectwo Stara Biała | 1 |
9. | Sołectwo Biała | 1 |
10. | Sołectwo Nowe Draganie, w tym miejscowość Stare Draganie, Sołectwo Dziarnowo, Sołectwo Kamionki | 1 |
11. | Sołectwo Nowe Trzepowo, Sołectwo Bronowo-Zalesie | 1 |
12. | Sołectwo Bronowo Kmiece, w tym miejscowość Nowe Bronowo, Sołectwo Kruszczewo, Sołectwo Ogorzelice | 1 |
13. | Sołectwo Nowe Proboszczewice, w tym: ul. Azaliowa, ul. Bielska, ul. Chabrowa, ul. Irysowa, ul. Jaśminowa, ul. Józefa Poniatowskiego, ul. Liliowa, ul. Modrzewiowa, ul. Płocka, ul. Różana, ul. Stokrotkowa, ul. Świerkowa, ul. Ułańska | 1 |
14. | Sołectwo Nowe Proboszczewice, w tym: ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Cisowa, ul. Dębowa, ul. Floriańska, ul. Jodłowa, ul. Klonowa, ul. Marii Konopnickiej, ul. Nad Jarem, ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Romualda Miaśkiewicza, ul. Stefana Mazowieckiego, ul. Witolda Bunikiewicza, ul. Władysława Hermana, ul. Zbigniewa Szacherskiego | 1 |
15. | Sołectwo Stare Proboszczewice, Sołectwo Miłodróż, Sołectwo Włoczewo, Sołectwo Trzebuń | 1 |
Więcej na stronie https://wybory2018.pkw.gov.pl/.
]]>