Wójt Gminy Stara Biała

Sławomir Wawrzyński



Urząd Gminy Stara Biała

ul. Jana Kazimierza 1
09-411 Biała


tel.: +48 (24) 366 87 10
fax: +48 (24) 365 61 65


Strona internetowa: www.starabiala.pl

email: gmina@starabiala.pl

Kadencja 2018-2023

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Przewodnicząca Rady Gminy
Małgorzata Edyta Lewandowska

m.lewandowska@rada.starabiala.pl

Wiceprzewodniczący Rady Gminy
Jan Sieradzki

j.sieradzki@rada.starabiala.pl

Tomasz Bętlejewski

t.betlejewski@rada.starabiala.pl

Mariusz Jan Downarowicz

m.downarowicz@rada.starabiala.pl

Marek Krajewski

m.krajewski@rada.starabiala.pl

Iwona Beata Kraska

i.kraska@rada.starabiala.pl

Agnieszka Wioletta Malanowska

a.malanowska@rada.starabiala.pl

Przewodniczący Komisji Budżetowej
Hubert Marek Murawski

h.murawski@rada.starabiala.pl

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Adam Pawłowski

a.pawlowski@rada.starabiala.pl

Jacek Józef Portalski

j.portalski@rada.starabiala.pl

Krzysztof Portalski

k.portalski@rada.starabiala.pl

Monika Margarita Przyczka

m.przyczka@rada.starabiala.pl

Zbigniew Truchlewski

z.truchlewski@rada.starabiala.pl

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Monika Turowska-Burczyńska

m.burczynska@rada.starabiala.pl

Przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej
Mirosława Grażyna Wojtalewicz

m.wojtalewicz@rada.starabiala.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij